didrihsons design logo

Konfidencialitātes politika

Šajā paziņojumā par konfidencialitāti ir paskaidrots:

Kādus personiskos datus apkopo šīs tīmekļa vietnes īpašnieks vai jūs sniedzat, izmantojot mūsu saziņu ar jums un mūsu tīmekļa vietnes (www.didrihsons.lv), programmu un programmatūras izmantošanu.

Kā tiks izmantoti jūsu personas dati, kur tie tiek glabāti, cik ilgi tie tiks glabāti un kādas ir jūsu tiesības.

Izmantojot mūsu pakalpojumu, jūs piekrītat informācijas apkopošanai un izmantošanai saskaņā ar šo politiku.

DEFINĪCIJAS UN INTERPRETĀCIJA

Šajā privātumā tiek izmantotas šādas definīcijas:

Datu apstrādātājs ir persona, kura (viena pati vai kopā, vai kopīgi ar citām personām) nosaka mērķus un veidu, kādā personas dati tiek apstrādāti vai tiks apstrādāti.

Datu apstrādātājs attiecībā uz personas datiem ir jebkura persona (kas nav datu pārziņa darbinieks), kura apstrādā datus datu pārziņa vārdā.

“Jūs”, “jūsu” vai “datu subjekts” nozīmē:

– Apmeklētāji mūsu tīmekļa vietnē

– Piedāvātie pakalpojumu abonenti, izmantojot mūsu vietni

– Nākotnes vai esošie klienti, kas mums atbilst pa tālruni, e-pastu vai kā citādi

Datu kontrolleris, “mēs”, “mēs” un “mūsu” ir SIA “SA AG” un tās tīmekļa vietnes DIDRIHSONS.LV un tās datu apstrādātāji.

Personas dati ir jebkāda informācija, kas attiecas uz identificējamu personu un ko var tieši vai netieši identificēt, jo īpaši atsaucoties uz identifikatoru.

Šī definīcija paredz plašu personas identifikatoru klāstu, lai veidotu personas datus, tostarp vārdu, identifikācijas numuru, atrašanās vietas datus vai tiešsaistes identifikatoru, atspoguļojot tehnoloģijas izmaiņas un veidu, kādā organizācijas vāc informāciju par cilvēkiem. Definīcijā attiecīgā gadījumā iekļautas definīcijas, kas sniegtas 1998. gada Datu aizsardzības aktā, Vispārīgajā datu aizsardzības regulā un Datu aizsardzības likumprojektā 2017. –2019. gadam.

Sensitīvi personas dati

GDPR norāda uz sensitīviem personas datiem kā “īpašas kategorijas datiem”. Lūdzu, skatiet sadaļu “Īpaši kategorijas dati”.

Īpašas kategorijas dati

Personas dati, ko veido informācija par datu subjekta rasi vai etnisko izcelsmi, politiskajiem uzskatiem, reliģisko pārliecību vai citu līdzīgu pārliecību, neatkarīgi no tā, vai viņš ir arodbiedrības biedrs (1992. gada Likuma par arodbiedrību un darba attiecībām (Konsolidācija) izpratnē), viņa fiziskā vai garīgā veselība vai stāvoklis, viņa seksuālā dzīve. Īpašā kategorija īpaši ietver ģenētiskos datus un biometriskos datus, ja tie ir apstrādāti, lai unikāli identificētu personu.

Noziedzīga nodarījuma dati

Personas dati, kas attiecas uz sodāmību un noziedzīgiem nodarījumiem.

Kas mēs esam (datu apstrādātāja identitāte)

Attiecībā uz 1998. gada Datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu un datu aizsardzības likumprojektu 2017. –2019. gadam datu apstrādātājs ir DIDRIHSONS.LV

PERSONAS DATI, KURUS MĒS VARAM IEGŪT NO JUMS

Mēs varam apkopot un apstrādāt šādus datus un personisko informāciju par jums:

Personiskie dati, kurus jūs mums sniedzat brīvprātīgi

Mēs apkopojam jūsu sniegto informāciju, lai efektīvi darbotos un sniegtu jums vislabāko pieredzi saistībā ar mūsu tīmekļa vietni, produktiem un pakalpojumiem. Daļu šīs informācijas jūs sniedzat brīvprātīgi, aizpildot kontaktu veidlapas mūsu Web vietā vai saskaņojot ar mums pa tālruni, e-pastu vai kā citādi. Tā ietver informāciju, ko jūs sniedzat, ja abonējat jebkuru reklāmu, ko piedāvājam mūsu vietnē, nosūtām mums vaicājumu vai atsauksmes, reģistrējaties uz informāciju par notikumiem, augšupielādējat dokumentu ar savu pieprasījumu, piedalāties diskusiju padomēs vai citās sociālo mediju funkcijās mūsu vietnē, paaugstinājumā vai aptaujā, norādāt savu pasta indeksu vai atrašanās vietu, lai palīdzētu mums atrast tuvāko filiāli jūsu atrašanās vietā, vai ziņojat par problēmu mūsu vietnē.

Jūsu kontaktinformācija un citi dokumenti, ko sniedzat mums, var ietvert jūsu:

Jūsu vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs, valodas zināšanas, dzimšanas datums, dzimums, pilsonība, atsauces, kā arī viņu kontaktinformācija, CV, pavadvēstules vai jebkādi dokumenti vai informācija, ko jūs varat izvēlēties augšupielādēt vai aizpildīt mūsu tīmekļa vietnē, lai mēs jums sniegtu attiecīgo pakalpojumu.

Sensitīva informācija un īpašas kategorijas dati

Ar savu pieteikumu jūs dažkārt varētu sniegt mums kādu sensitīvu informāciju vai īpašas kategorijas datus, kas saistīti ar jūsu invaliditātes statusu, rasu vai etnisko izcelsmi (lūdzu, skatiet rindkopas definīcijas un interpretāciju). Šāda veida informācijas iesniegšana ir stingri brīvprātīga. Mūsu uzņēmējdarbības specifikas dēļ mēs regulāri neapstrādājam liela mēroga īpašas kategorijas datus un uzskatīsim, ka šāda informācija ir neregulārs iesniegums. Mēs saņemsim jūsu piekrišanu apstrādāt īpašas kategorijas datus, ja vēlaties to kopīgot ar mums mūsu vēlākajā saziņā. Ja tas nav iespējams, mēs šādus datus iznīcināsim un izdzēsīsim jebkuru mūsu rīcībā esošu kopiju.

Noziedzīga nodarījuma dati

Mūsu uzņēmējdarbības un datu apstrādes nolūkiem šie pakalpojumi nav paredzēti noziedzīga nodarījuma datu apstrādei (lūdzu, pārbaudiet rindkopas definīcijas un interpretāciju). Ja jūs sniedzat jebkādu informāciju vai dokumentus, kas satur šāda veida datus, jums ar šo tiek paziņots, ka jebkura šādas informācijas ievade būs tikai uz jūsu risku un atbildību, mēs šādus datus iznīcināsim, ja mēs tos saņemsim nejauši.

Apstrādes mērķi

Reģistrējot interesi par mūsu pakalpojumiem vai reģistrējoties mūsu biļetenam, jūs brīvprātīgi sniedzat savus personīgos datus, kas jāizmanto.

Bērni

Mēs nesniedzam nekādus pakalpojumus bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem, un apzināti nevācam personisku informāciju no bērniem, kas jaunāki par 16 gadiem.

Informācija, ko sniedzat par citiem

Sniedzot personiskos datus par citām personām (piemēram, personu, kuras vārdā reģistrējat kontu vai abonējat mūsu mārketinga akcijas), jūs norādāt, ka esat par tām brīdinājis

I) nolūkiem, kādiem informācija tiks izmantota

II) personas datu saņēmējiem un

III) kā tās var piekļūt informācijai un labot to

Jūs tālāk pārstāvēsiet to, ka esat ieguvis no viņiem visas nepieciešamās piekrišanas.

Informāciju, kas mums var būt pieejama vai tiek apkopota automātiski, izmantojot sīkfailus vai analītiskos rīkus. Mēs varam iegūt informāciju no saviem apmeklētājiem, ierakstot, kā viņi mijiedarbojas ar mūsu tīmekļa vietni, izmantojot sīkfailus, analīzes rīkus vai iegūstot datus no trešām personām.

Tehniska informācija, tostarp personu identificējoša informācija:

– Var iekļaut jūsu ierīci un savienojamības informāciju, piemēram, IP (interneta protokola) adresi, unikālus ierīces identifikatorus (piemēram, IMEI tālruņiem) — atrašanās vietas datus

Personu neidentificējoša informācija:

— iespējams iekļaut konfigurācijas datus, piemēram, pārlūkprogrammas tipu, versiju un valodas iestatījumu, laika joslas iestatījumu, pārlūka spraudņu tipus un versijas;

Detalizēta informācija par to, kā izmantojāt mūsu tīmekļa vietni, piemēram, meklēšanas vaicājumi. Informācija par jūsu apmeklējumu, ieskaitot visu vienoto resursu atrašanās vietu (URL) klikšķināšanu uz mūsu vietni, to aizpildot un no tās (ieskaitot datumu un laiku); produkti, kurus skatījāt vai meklējāt; lapas atbildes laiks, noteiktu lapu apmeklējumu ilgums, informācija par lapu mijiedarbību (piemēram, ritināšana, klikšķināšana un peles pāriešana) un metodes, ko izmanto, lai pārlūkotu lapu;

Žurnāla informācija, piemēram, kļūdu ziņojumi, lejupielādes kļūdas, visas problēmas, kas rodas, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, un jebkurš tālruņa numurs, kas tiek izmantots, lai piezvanītu uz mūsu klientu apkalpošanas dienesta numuru.

Mēs neapvienojam informāciju, kas tiek apkopota automātiski, izmantojot sīkfailus un analīzes rīkus, ar citu personu identificējošu informāciju, ko, iespējams, esat mums sniedzis, kad reģistrējāties mūsu produktiem vai iesniedzāt veidlapu mūsu tīmekļa vietnē.

SĪKFAILU POLITIKA

Sīkfails ir neliels fails, kas parasti sastāv no burtiem un cipariem un tiek lejupielādēts ierīcē, kad lietotājs piekļūst noteiktām vietnēm. Sīkfaili ļauj vietnei atpazīt lietotāja ierīci.

Mēs varam izmantot sīkfailus, lai jūs pazītu, kad apmeklējat mūsu vietni vai izmantojat mūsu pakalpojumus, atceraties jūsu preferences un sniedzam jums personalizētu pieredzi:

Autentifikācijas sīkfaili. Ja esat pierakstījies mūsu pakalpojumos, šie sīkfaili palīdzēs mums parādīt jums pareizo informāciju un personalizēt jūsu pieredzi.

Sesijas sīkfaili — šie sīkfaili saglabā lietotāja sesijas ID. Sīkfails tiek iestatīts, kad lietotājs pierakstās un tiek izmantots sesijas atjaunošanai, neievadot personiskos datus.

Drošības sīkfaili — mēs saviem drošības līdzekļiem izmantojam sīkfailus un palīdzam atklāt ļaunprātīgas darbības. Preferences, funkcijas un pakalpojumi. Šie sīkfaili palīdz pielāgot jūsu preferences, piemēram, to, kura valoda jums ir vēlama un kādas ir jūsu saziņas preferences, vai ātrāk aizpildīt veidlapas.

Veiktspēja, analīze un pētniecība. Sīkfaili palīdz analizēt mūsu vietnes veiktspēju. Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu savus produktus, līdzekļus un pakalpojumus, tostarp lai izveidotu žurnālus un ierakstītu, kad piekļūstat mūsu vietnei.

Trešās puses cepumi. Mēs tos varētu izmantot vietņu analīzes un reklāmas nolūkiem, t.i., sīkdatnes, kas ir iestatītas un kurām var piekļūt attiecīgi mūsu trešo pušu pakalpojumu sniedzēju serveri.

Kā rīkoties, ja sīkfaili nav iestatīti vai tos vēlaties noņemt?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkfailus, tomēr dažas personas dod priekšroku neatļaut sīkfailus. Jūs varat mainīt savas tīmekļa pārlūkprogrammas drošības iestatījumus, lai neļautu ierīcei saņemt un saglabāt sīkfailus, atļaut saņemt un glabāt sīkfailus no atlasītām vietnēm, kurām uzticaties, vai saņemt paziņojumu pirms sīkfailu saņemšanas. Varat arī jebkurā laikā izdzēst savā pārlūkprogrammā saglabātos sīkfailus. Informācija, kas saglabāta šajos sīkfailos, tiks noņemta no ierīces. Tomēr šie iestatījumi var negatīvi ietekmēt tīmekļa vietnes lietojamību.

Pārlūkprogrammu ražotāji savos produktos parasti nodrošina palīdzības lapas, kas attiecas uz sīkfailu pārvaldību.

Plašāku informāciju skatiet tālāk:

– Google: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en-GB

– Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/260971/description-of-cookies

– Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer

− Safari (darbvirsma): https://support.apple.com/kb/PH5042?locale=en_US

– Safari (Mobile): https://support.apple.com/en-us/HT201265

– Android Browser: https://support.google.com/nexus/answer/54068visit_id=1-636585517588941681-639659396 & hl = lv & rd = 1

– Opera: https://www.opera.com/help

– Opera Mobile: https://www.opera.com/help/mobile/android#privacy

Informāciju par citām pārlūkprogrammām skatiet pārlūkprogrammas ražotāja sniegtajā dokumentācijā.

Savā tīmekļa vietnē varat atteikties no trešās puses sīkfailiem pakalpojumā Google Analytics. Varat atteikties no interešu mērķauditorijas atlases, ko nodrošina iesaistītie reklāmu serveri, izmantojot Digitālo reklamēšanas aliansi (Digital Advertising Alliance — http://youradchoices.com). Turklāt savā iPhone, iPad vai Android ierīcē varat mainīt ierīces iestatījumus, lai kontrolētu, vai tiek rādītas tiešsaistes interešu reklāmas.

SOCIĀLO MEDIJU LĪDZEKĻI UN LOGRĪKI

Mūsu tīmekļa vietnē var būt iekļautas noteiktas sociālo mediju funkcijas un logrīki, piemēram, “Facebook Share”, “Facebook Pixel”, “Instagram Follow”, “Twitter Follow”, “Google +1 Follow”, “YouTube”, “Telegram”, “LinkedIn”, pogas vai citas interaktīvas mini programmas (“Social Media Features”). Šie sociālo mediju līdzekļi var apkopot informāciju, piemēram, jūsu IP adresi vai lapu, kuru apmeklējat mūsu tīmekļa vietnē, un var iestatīt sīkfailu, lai tie varētu darboties pareizi. Sociālos multivides līdzekļus ir viesojusi trešā puse vai tie ir viesoti tieši mūsu tīmekļa vietnē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja izvēlaties mijiedarboties vai koplietot jebkuru personisko informāciju, izmantojot šādus logrīkus, jūs faktiski sniedzat to šīm trešajām pusēm, nevis mums. Jūsu mijiedarbību ar šīm trešajām personām pārvalda šīs sociālo mediju politikas, nevis mūsu. Piemēram, jūs nevarēsit izmantot pogu “Facebook Unity”, ja nebūsit pieteicies savā Facebook kontā. Ja izmantosit pogu, tā tiks saistīta ar jūsu Facebook vēsturi, bet mēs šo informāciju neapstrādāsim.

INFORMĀCIJA, KO MĒS VARĒTU IEGŪT NO TREŠĀM PERSONĀM

Mēs neiegūstam nekādus datus no trešajām personām.

KUR MĒS GLABĀJAM JŪSU INFORMĀCIJU?

Klientu konfidencialitāti un drošību mēs uztveram ļoti nopietni. Mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu kopīgotos personiskos datus. Mēs izmantojam nozares standarta drošības tehnoloģiju, procedūru un organizatorisko pasākumu kombināciju, lai aizsargātu jūsu personas datus no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas.

Datu apstrādi, ko veido viesošanas pakalpojumu sniedzēja pakalpojumi (tādu datu bāzu glabāšana un uzturēšana, kurās ir jūsu personas dati, kas aizsargāti ar paroli), veic mūsu vārdā, un mūsu autorizētā datu apstrādātāja Whois, NIC.LV, Firsthost, MailChimp un to apakšuzņēmēju parakstītus konfidencialitātes līgumus. Datus var pārsūtīt un glabāt galamērķī Eiropas Ekonomikas zonā vai ārpus tās (“EEZ”).

Rakstiskie līgumi ar datu apstrādātāju garantē, ka tiks ievērotas GDPR prasības un aizsargātas datu subjektu tiesības. Datu apstrādātājs rīkosies tikai mūsu dokumentēto norādījumu vārdā, viņam būs tieši pienākumi saskaņā ar GDPR un viņam var tikt piemērotas soda naudas vai citas sankcijas, ja tas netiks izpildīts.

Kad šis līgums ir noslēgts, datu apstrādātājs atdod mums datus vai pārsūta to citam procesoram, ko mēs esam iecēluši, un izdzēš jebkuru tā īpašumā esošu kopiju. Tomēr apstrādātājs datus var turēt bloķētus, lai risinātu iespējamos administratīvos vai jurisdikcijas pienākumus.

Uzticami partneri (datu apstrādātāji), kas strādā mūsu vārdā saskaņā ar konfidencialitātes nolīgumiem un var glabāt, uzturēt vai apstrādāt jūsu datus:

Mēs neiesaistām nevienu trešās puses datu procesoru, un visi jūsu personiskie dati tiks uzturēti un apstrādāti iekšēji, mūsu pašu drošajās datoru krātuvēs un/vai papīra datnēs. Mēs izmantojam nozares standarta drošības tehnoloģiju, procedūru un organizatorisko pasākumu kombināciju, lai aizsargātu jūsu personas datus no nesankcionētas piekļuves, izmantošanas vai izpaušanas.

Maksājumu sistēma (Stripe un PayPal), kas tiek izmantota mūsu tīmekļa vietnē, nav mūsu datu apstrādātājs, un mēs neapkopojam jūsu kredītkartes detaļas. Mūsu tiešsaistes veikals tiek viesots FirstHost viesošanā. Tie nodrošina mums tiešsaistes e-komercijas platformu, kas ļauj mums pārdot jūsu produktus un pakalpojumus.

ANALĪZE

Mēs varam izmantot trešās puses pakalpojumu sniedzējus, lai pārraudzītu un analizētu mūsu pakalpojuma izmantošanu. Tas ietver:

Google Analytics

Google Analytics ir tīmekļa analīzes pakalpojums, ko piedāvā Google un kas reģistrē un ziņo par tīmekļa vietnes datplūsmu. Google izmanto apkopotos datus, lai izsekotu un pārraudzītu mūsu pakalpojuma izmantošanu. Šie dati tiek kopīgoti ar citiem Google pakalpojumiem.

Varat atteikties no tā, ka darbība pakalpojumā ir padarīta pieejama pakalpojumam Google Analytics, instalējot Google Analytics atteikšanās papildinājumu. Šī pievienojumprogramma neļauj pakalpojumam Google Analytics JavaScript (ga.js, analytics.js un dc.js) kopīgot informāciju ar pakalpojumu Google Analytics par apmeklējumu darbību. Lai iegūtu papildinformāciju par Google konfidencialitātes praksi, lūdzu, apmeklējiet Google konfidencialitātes un noteikumu tīmekļa lapu: https://policies.google.com/privacy?hl=en

Yandex Metrica

Mēs lietojam Yandex. Metrica pakalpojums, pieejams http://api.yandex.com/metrika/,, kas ļauj dažādiem lietotāja pakalpojumiem un lietojumprogrammām mijiedarboties ar Yandex. Yandex metrica dienests. Yandex. Metrica darbojas ar sīkfailiem un izveido lietošanas profilus, kas ļauj analizēt, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni. Informācija, kas saglabāta šādos sīkfailos (piemēram, pārlūkprogrammas veids/versija, izmantotā operētājsistēma, novirzītāja URL, piekļuves datora nosaukums, servera pieprasījuma laiks) parasti tiek pārsūtīta uz un saglabāta Yandex serveros. Mēs lietojam arī Yandex. Metrica mārketinga mērķiem: tas ļauj mums reklamēties trešās puses tīmekļa vietnēs (ieskaitot Yandex) iepriekšējiem mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem.

Jūsu pārlūkprogrammas nodrošinātā IP adrese netiks kombinēta ar citiem Yandex datiem. Informāciju var nodot trešām personām, ja to prasa likums vai ja trešās personas apstrādā šos datus Yandex vārdā. Varat novērst sīkfailu saglabāšanu ierīcē, attiecīgi pielāgojot pārlūkprogrammas programmatūru. Lūdzu, ņemiet vērā, ka iestatījumu maiņa var negatīvi ietekmēt mūsu tīmekļa vietnes lietojamību. Varat neļaut Yandex ierakstīt un apstrādāt datus par mūsu vietnes lietošanu (ieskaitot ierīces IP adresi) un glabāt šādu informāciju sīkfailā, izmantojot atteikšanās risinājumu.

SAGLABĀŠANAS PERIODS

Jūsu personas dati tiks glabāti jūsu un mūsu biznesa attiecību laikā neatkarīgi no tā, vai esat mūsu tīmekļa vietnes lietotājs, klients vai kandidāts.

Ja jūs esat mūsu klients, lietotājs vai kandidāts, mēs joprojām varam paturēt jūsu informāciju tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu likumā noteiktās un līgumiskās saistības un saskaņā ar mūsu likumīgajām datu apstrādātāja interesēm (lūdzu, skatiet rindkopu “Tiesīgs pamats un apstrādes mērķi (Jūsu personas informācijas izmantošana)”). Mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek uzturēti un atjaunināti. Jums kā datu subjektam ir tiesības, kas saistītas ar jūsu personas datu uzturēšanu, glabāšanu un apstrādi. Lūdzu, skatiet sadaļu “Jūsu tiesības”.

Ja vien neesat norādījis citādi, ja esat norādījis, ka ar prieku nosūtāt jums informāciju par mūsu piedāvātajām precēm un pakalpojumiem un jūtamies ieinteresēts vai līdzīgs tam, ko jau iegādājāties vai jautājāt par to, mēs pieņemam, ka esat priecīgs, ka saglabājam savus apkopotos personas datus. Mēs varam saglabāt jūsu personisko informāciju (kontaktinformāciju) tik ilgi, kamēr vien jūsu lietotāja konts ir aktīvs vai citādi nepieciešams, lai sniegtu jums informāciju par mūsu pakalpojumiem. Jums kā datu subjektam ir tiesības, kas saistītas ar jūsu personas datu apstrādi, un iespēja atsaukt jūsu piekrišanu jebkurā laikā saņemt reklāmas. Lūdzu, skatiet sadaļu “Jūsu tiesības”.

LIKUMĪGS PAMATS UN JŪSU PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS IZMANTOŠANA

Mēs apstrādājam visus personas datus likumīgi, godīgi un pārredzami. Mēs izmantojam apkopotos datus šādiem pamatmērķiem, kas sīkāk aprakstīti tālāk:

1. Veikt pasākumus pēc datu subjekta pieprasījuma pirms darījumu attiecību noslēgšanas (mutisks vai rakstisks līgums):

1.1 Sazinoties ar mums, kā norādīts punktā “Personas dati, ko jūs sniedzat brīvprātīgi”, mēs pieņemam, ka apstrāde ir nepieciešama biznesa attiecību (mutiska vai rakstiska līguma) izpildei vai lai veiktu pasākumus pirms biznesa attiecību (mutiska vai rakstiska līguma) noslēgšanas, un tādēļ likumīgs pamats ir Līgums un mūsu likumīgās intereses.

1.2 Mēs izmantosim sniegto informāciju, lai efektīvi darbotos un darītu visu iespējamo, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem. Kad būsiet noslēdzis darījumu attiecības (mutisku vai rakstisku līgumu) ar mums, mēs izrakstīsim rēķinu par saviem pakalpojumiem un piedāvāsim jums pēcpārdošanas pakalpojumus un lojalitāti, ja tas būs nepieciešams.

• Īpaši kategorijas dati.

2.1 Lietojumā var būt pieejami īpaši kategorijas dati. Šāda veida informācijas iesniegšana ir stingri brīvprātīga. Iesniedzot īpašas kategorijas datus, jūs piekrītat to apstrādei un atklāšanai mūsu klientiem. Likumīgais pamats ir piekrišana, un apstrādes nosacījums ir piekrišana.

• Ja esat klients, mēs turēsim jūsu datus, lai izpildītu savas līgumiskās un juridiskās saistības.

3.1 Mēs varam paturēt jūsu informāciju tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai izpildītu savas juridiskās saistības un saskaņā ar savām likumīgajām datu apstrādātāja interesēm pēc līgumattiecībām starp jums un mums. Šādas saglabāšanas tiesiskais pamats ir juridisks pienākums. Jums kā datu subjektam ir tiesības uz jūsu personas datu uzturēšanu, glabāšanu un apstrādi. Lūdzu, skatiet sadaļu “Jūsu tiesības”.

• Nosūtīt jums paziņojumus, tostarp reklāmas paziņojumus un reklāmas ar jūsu nepārprotamu piekrišanu, vai atļaut jums piedalīties mūsu pakalpojuma interaktīvajos līdzekļos, kad izvēlaties to darīt. Likumīgs pamats šādai apstrādei ir Consent.

4.1 Ja nevēlaties saņemt šādus reklāmas e-pasta ziņojumus, jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, sazinoties ar mums, kā aprakstīts punktā “Jūsu tiesības”, vai arī ievērot “atcelt abonēšanu” vai norādījumus, kas ietverti saņemtajos reklāmas paziņojumos.

• Tīmekļa vietnes uzlabošana.

Lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietni, mēs varam izmantot jūsu automātiski savāktos datus, piemēram, IP adresi un pārlūkprogrammas datus, piemēram:

5.1. Pārvaldīt mūsu atrašanās vietu un iekšējās darbības, tostarp datu drošību, problēmu novēršanu, testēšanu, statistiku un apsekojumus;

5.2. Nodrošināt, lai saturs no mūsu vietnes tiktu parādīts visefektīvākajā veidā gan jums, gan jūsu ierīcei. Šādas apstrādes likumīgais pamats ir likumīgās intereses.

INFORMĀCIJAS ATKLĀŠANA TREŠĀM PERSONĀM

Mēs neīrējam, nepārdodam un nekoplietojam personisko informāciju par jums ar citām personām vai nesaistītiem uzņēmumiem bez jūsu piekrišanas, izņemot to, ka sniedzat pieprasītos produktus vai pakalpojumus, ja mums ir jūsu atļauja, vai šādos gadījumos:

1. Mēs sniedzam informāciju uzticamiem partneriem, kuri sniedz mums pakalpojumus saskaņā ar konfidencialitātes līgumiem, kas norādīti apakšpunktā “Uzticamie partneri (datu apstrādātāji), kuri strādā mūsu vārdā saskaņā ar konfidencialitātes nolīgumiem un var glabāt, uzturēt vai apstrādāt jūsu datus. Šiem uzņēmumiem nav neatkarīgu tiesību dalīties ar šo informāciju.

2. Ja esat klients, mēs varam atklāt jūsu informāciju trešām personām, ja mēs pamatoti uzskatām, ka mums ir pienākums to darīt saskaņā ar likumu, kā arī izmeklēt, novērst vai veikt darbības saistībā ar varbūtējām vai faktiskām aizliegtām darbībām, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar krāpšanu un situācijām, kas saistītas ar iespējamiem draudiem jebkuras personas fiziskajai drošībai.

• Gadījumā, ja mēs esam ieguvuši vai apvienojušies ar kādu trešo personu vai esam pakļauti citai kontroles maiņai, mēs paturam tiesības nodot informāciju, ieskaitot PII un ne-PII, tiesību pārņēmējai struktūrai. Šajā gadījumā mēs jums paziņosim elektroniski un saņemsim jūsu piekrišanu, pirms informācija par jums tiks pārsūtīta un uz to attieksies cita konfidencialitātes politika.

STARPTAUTISKIE PĀRVEDUMI

Detalizētu informāciju par datu atrašanās vietu varat atrast sadaļās “Kur mēs glabājam jūsu informāciju?” un “Uzticamie partneri (datu apstrādātāji), kas strādā mūsu vārdā saskaņā ar konfidencialitātes nolīgumiem un var glabāt, uzturēt vai apstrādāt jūsu datus”.

Likuma ieviešana, juridiskie pieprasījumi un pienākumi:

Mēs varam atklāt jūsu personisko informāciju vai kā citādi atļaut citiem piekļuvi jūsu personiskajai informācijai saskaņā ar juridisku pieprasījumu, piemēram, pavēsti, tiesvedību, kratīšanas orderi vai tiesas rīkojumu, vai saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, ja mēs esam labticīgi pārliecināti, ka likums pieprasa, lai mēs to darām, jūs par to brīdinot vai nepaziņojot. Jūsu detaļas iespējams atklāt arī policijai un tiesībsargājošajām iestādēm krāpšanas atklāšanas, noziegumu novēršanas un valsts drošības nolūkos.

JŪSU TIESĪBAS

Saskaņā ar 1998. gada Datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu un Datu aizsardzības likumprojektu 2017. –2019. gadam jums ir šādas tiesības:

Tiesības būt informētam. Šajā paziņojumā par konfidencialitāti mēs piedāvājam detalizētu informāciju par jūsu personas datu glabāšanu, uzturēšanu un apstrādi.

Tiesības piekļūt informācijai par jums

Tiesības labot savus personas datus, ja tie ir neprecīzi, nepilnīgi vai novecojuši

Tiesības dzēst (dzēst vai noņemt) savus personiskos datus

Tiesības ierobežot (bloķēt) apstrādi. Ja apstrāde ir ierobežota, mēs glabāsim jūsu personas datus, bet tālāk to neapstrādāsim

Tiesības uz datu pārnesamību, kas ļauj personām iegūt un atkārtoti izmantot savus personas datus savā nolūkā dažādos pakalpojumos. Tas viņiem ļauj droši un droši viegli pārvietot, kopēt vai pārsūtīt personas datus no vienas VIDES uz citu, netraucējot izmantojamību

Tiesības, kas saistītas ar automatizētu lēmumu pieņemšanu, tostarp profilu veidošanu. Mēs nepieņemam nekādus lēmumus, kas varētu radīt tiesisku ietekmi uz jums, pamatojoties uz automātisko apstrādi

Tiesības atsaukt savu piekrišanu (objektu) tiešam mārketingam. Jūs varat izmantot savas tiesības, sazinoties ar mums info@didrihsons.lv

Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē (informācijas komisāra birojs Apvienotajā Karalistē), ja jums ir bažas par mūsu informācijas tiesību praksi

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums info@didrihsons.lv